Вівторок, 18.06.2024, 13:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Шевченківська гімназія

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 16
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Важлива інформація

 

 

 

 

 

Батькам про відвідування учнями школи

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Питання відвідування учнями школи є сьогодні надзвичайно важливим, тому нагадуємо, що згідно з Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. № 646:

  1. Відсутність через поважні причини має бути підтверджена усно (батьки мають зателефонувати до школи не пізніше початку 1-го уроку, а надалі – надати документ, що підтверджує причину пропуску).
  2. Учні, які тимчасово не відвідували школу, подають медичну довідку чи письмове пояснення батьків або осіб, які їх замінюють, про причину відсутності на уроках, які зберігаються в у класного керівника протягом навчального року.
  3. У випадку пропуску занять протягом 2 і більше днів учень допускається до занять лише за наявності медичної довідки, що посвідчує стан здоров’я учня.
  4. Факт запізнення та завчасного закінчення занять (наприклад, через призначене на певний час відвідування лікаря) також має супроводжуватись запискою батьків (заздалегідь).
  5. У випадку запланованої тривалої відсутності (більше 2-х днів) батьки учня мають заздалегідь надати адміністрації заяву з визначенням терміну та причини відсутності, до якої додаються копії документів – путівки, квитки тощо.
  6. Відсутність без поважних причин вважається прогулом.
  7. У випадку відсутності учнів у школі понад 10 днів без поважної причини надсилаються акти про відсутність учнів у школі понад 10 днів до управління освіти та клопотання щодо проведення профілактичної роботи з сім’ями до соціальної служби та подання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства України до КМСД.
  8. Поважними причинами відсутності учня в школі вважаються:

- хвороба;

- призначений візит до лікаря;

- смерть близьких родичів;

- непередбачена ситуація, що виходить за межі учнівського та батьківського контролю, яка створює перешкоди для прибуття і занять у школі;

- сімейна подорож, якщо батьки заздалегідь узгодили її з адміністрацією, написавши заяву.

БАТЬКИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА НАВЧАННЯ, ВИХОВАННЯ І РОЗВИТОК ДІТЕЙ,

а тому зобов’язані забезпечувати відвідування учнями уроків у навчальних закладах:

І. Згідно Сімейного кодексу України ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

ІІ. Згідно Кодексу про адміністративні правопорушення України:

- ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

- ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ІІІ. Згідно Кримінального кодексу України злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, - карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Згідно Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад у разі невиконання батьками та особами, які їх замінюють, обов’язків, передбачених законодавством, загальноосвітній навчальний заклад може порушувати клопотання про відповідальність таких осіб, у разі систематичного невиконання  позбавлення їх батьківських прав.

Пропуск уроків малолітнім є неналежним виконанням батьківських обов’язків, за що батьків притягують до адмінвідповідальності за ст. 184 КУпАП 


 

«Поради для батьків від Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області »

Хочемо застерегти батьків - просто розмовляти з дітьми 5-6 років мало. Зони мозку, які відповідають за раціональне мислення, ще недостатньо зрілі, щоб ці потрібні знання в певний момент одразу використати. Справжнє розуміння починає працювати ближче до 7 років. 
У надзвичайних ситуаціях для маленьких дітей дуже важливим є дорослий, який їх згуртує та не дасть розгубитися. Тобто, вашим дітям важливо пояснити, що є вчитель, вихователь, няня, старший брат чи сестра, які допоможуть дитині не панікувати. Одне з універсальних знань, про яке має пам'ятати дитина – в разі небезпеки залишатися в людному місці й там, де є поруч дорослі.
Також, дитина переймає всі ваші дії. Всі ваші звички стають її звичками. Коли дитина бачить, що батьки завжди вимикають все газове та електрообладнання, виходячи з приміщення, своєчасно ремонтують пошкоджені розетки, вимикачі та інші електроприлади, слідкують за тим, щоб балкони та сходові клітини в під’їзді не були захаращені, паркують свій автомобіль таким чином, щоб він не стояв на пожежному гідранті та не перешкоджав проїзду іншим автомобілям, у тому числі й спеціальному транспорту служб екстреного реагування, у неї формуються корисні звички та позитивний світогляд. 
Батьки, які завжди готові допомогти ближньому, дбають про власну  безпеку та безпеку оточуючих, можуть бути впевненими, що їхня дитина вчинятиме так само, а відповідно забезпечить власну безпеку і собі, і своїм дітям в майбутньому. Ваша звичка позитивно, по-доброму реагувати на оточуючий світ, дотримуватися правил безпеки життя, як наслідок, буде чудовим прикладом також і для інших людей.
У наш неспокійний час, коли батьки нескінченно зайняті, багато дітей змушені деякий час проводити самі вдома. Малюк росте і з кожним днем стає все більш самостійним, невтомно освоюючи навколишній світ. 
Ваше завдання - виховувати дитину так, щоб навчити її розпізнавати ризики і небезпеки, забезпечити їй безпечний простір. 

Як зберегти дітей від біди, як навчити їх безпечній поведінці та передбачити наслідки небезпечних розваг? 

Завжди зберігайте небезпечні предмети, такі як сірники, запальнички, свічки, легкозаймисті речовини в недоступних для дітей місцях. 
Електророзетки слід закривати кришками чи спеціальними заглушками. 
Не дозволяйте дітям самостійно вмикати електроприлади. 
Навчайте дітей безпеці життєдіяльності в повсякденні, у процесі організації екскурсій, бесід, спостережень. Для навчання певним діям, які потрібні будуть під час надзвичайної ситуації, вигадайте свої сімейні ігри, під час яких, розважаючись ви відпрацюєте кожен крок, який зможе врятувати життя. 
Домовитися про екстрену розмову, адже коли трапляється щось надзвичайне, паніку на малюка можуть наганяти і батьки.
Наприклад, дитина телефонує, нервує і не може чітко пояснити, що відбувається. Мама чи тато від цього хвилюються ще більше. Врешті - втрачається час, який ви могли б витратити на конструктивні поради.
Тому важливо домовитися з дитиною про телефонні розмови в разі небезпеки або проблеми.
Під час дзвінка дитина має одразу відповісти на 3 головні питання: що сталося, де та яка допомога зараз потрібна. Якщо заздалегідь це обговорити, буде легше відкласти емоції на потім.
Потренуйтеся, нехай дитина під час вашої гри спробує відтворити екстрену розмову.
Також, є досить важливим те, як дитина буде дзвонити на екстрений номер телефону до таких служб, як Служба порятунку, поліція, швидка та газова служба. Перш за все, вам самим необхідно згадати ці номери. Тому, Служба порятунку – 101, поліція – 102, швидка – 103 та газова служба – 104. 
Важливим завданням, як для дорослих так і для дітей, чітко вказати адресу події, що саме трапилося, своє прізвище та ім’я, а також чи є загроза для життя інших людей. Вся розмова займає від 1-ї до 2-х хвилин, але детальний опис всього, що відбувається дасть можливість оперативно вжити відповідних заходів для ліквідації чи вирішення даного питання.

 

 


 

Шановні батьки!                 

 З 19 жовтня по 1 листопада  - осінні канікули.

Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете повну відповідальність за її здоров′я, виховання та життя. Тому, під час  канікул, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки.Шановні батьки!

   На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 з 12 березня по 3 квітня 2020 року, на усій території України установлено карантин та заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами.

   Звертаємо увагу, що МОН України рекомендовано:

  - відмовитись від проведення та участі у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру на території закладів освіти;

   -заборонити направлення за кордон здобувачів освіти та співробітників закладів освіти до країн з високим ступенемризику зараження.

Проведено первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності здобувачів освіти (про дотримання правил пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, про небезпечність перебування біля річок і водоймищ, під час експлуатацій побутових газо- та електроприладів, виявленні вибухонебезпечних і невідомих предметів, протимінної безпеки тощо) з реєстрацією у відповідних журналах. 

Відповідальність за збереження життя і  здоров'я дітей під час карантину несуть батьки!


Шановні батьки!

 з 25.12. 2019 по 14.01.2020 зимові канікули

Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете повну відповідальність за її здоров′я, виховання та життя. Тому, під час зимових канікул, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки, щоб приємний відпочинок не був зіпсований. Щасти вам у вихованні ваших дітей!  

В школу 15.01.2020р.

Щиро вітаємо з Новим Роком! Приємних свят!


Шановні батьки!                 

 З 28 жовтня по 3 листопада  - осінні канікули.

Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете повну відповідальність за її здоров′я, виховання та життя. Тому, під час  канікул, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки.


Шановні батьки!

З 27.04.2019р.  по 01.05.2019р.  - святкові вихідні дні. З дітьми проведено бесіди про дотримання правил безпечної поведінки під час Великодневих свят. 

Під час цих днів за збереження життя і здоров'я дітей несуть відповідальність батьки. До школи - 02.05.2019

Щиро вітаємо з Великоднем!!! Приемних свят!

 


 

До уваги батьків!

З 23 березня по 31 березня  - весняні канікули.

Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете повну відповідальність за її здоров′я, виховання та життя. Тому, під час  канікул, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки.

 


До уваги батьків!

З 28 грудня по 13 січня  - зимові канікули.

Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете повну відповідальність за її здоров′я, виховання та життя. Тому, під час зимових канікул, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки, щоб приємний відпочинок не був зіпсований. Щасти вам у вихованні ваших дітей! 

До школи 14.01.2019 р.


Шановні батьки!

Адміністрація школи не несе відповідальності за збереження телефонів Ваших дітей!
Звертаємо Вашу увагу, що для зв’язку зі своєю дитиною не обов’язково купувати їй дорогий телефон: по - перше, ігри, які знаходяться в телефоні відволікають дитину від навчання, а по-друге, в інших дітей може виникнути бажання його поцупити.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від Вас самих!

 

До уваги батьків!

З 23 по 25 жовтня  - вихідні  і святкові дні.

Шановні батьки! З дітьми проведено бесіди про дотримання правил безпечної поведінки під час  святкових днів.  Тому, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки. Під час вихідних і святкових днів за збереження життя і здоров'я дітей несуть відповідальність батьки.


/Files/images/yvaga.png

До уваги батьків!

За розпорядженням облдержадміністрації вводяться додаткові канікули з 05.11. по 11.11.2018р.

В школу 12.11.2018р.

Просимо батьків забезпечити дотримання правил безпеки життєдіяльності дітей!


До уваги батьків!

З 26 жовтня по 4 листопада  - осінні канікули.

Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете повну відповідальність за її здоров′я, виховання та життя. Тому, під час  канікул, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки.


До уваги батьків!

З 13 по 15 жовтня  -вихідні  і святкові дні.

Шановні батьки! З дітьми проведено бесіди про дотримання правил безпечної поведінки під час  святкових днів.  Тому, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки. Під час вихідних і святкових днів за збереження життя і здоров'я дітей несуть відповідальність батьки.


ШАНОВНІ БАТЬКИ!

13.09.2018 р.  о 14ºº   відбудуться загальношкільні батьківські збори. Чекаємо Вас!!!

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

20.04.2018 р.  о 13ºº   відбудуться загальношкільні батьківські збори. Чекаємо Вас!!!


Шановні батьки!

З 07.04. по 09.04. - вихідні дні. З дітьми проведено бесіди про дотримання правил безпечної поведінки під час Великодневих свят. 

Під час вихідних і святкових днів за збереження життя і здоров'я дітей несуть відповідальність батьки. До школи - 10.04.2018. Приемних свят!


До уваги батьків!

З 24 березня по 1 квітня  - весняні канікули.

Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете повну відповідальність за її здоров′я, виховання та життя. Тому, під час  канікул, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки.


До уваги батьків!

За розпорядженням облдержадміністрації вводяться додаткові канікули з 03.03. по 11.03.2018р.

В школу 12.03.2018р.

Просимо батьків забезпечити дотримання правил безпеки життєдіяльності дітей!


До уваги батьків!

У зв′язку з перевищенням кількості захворювань на ГРВІ учні відправляються на карантин з 20 по 23 лютого включно.

В школу 26.02.2018

Просимо батьків забезпечити дотримання правил безпеки життєдіяльності дітей!

 


До уваги батьків!

З 23 грудня по 14 січня  - зимові канікули.

Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете повну відповідальність за її здоров′я, виховання та життя. Тому, під час зимових канікул, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає батьків та учнів завжди пам′ятати елементарні правила безпеки, щоб приємний відпочинок не був зіпсований. Щасти вам у вихованні ваших дітей! 


З 25.10.2017 по 27.10.2017 в школі вводяться додаткові канікули в 1-11 класах( на основі наказу №108 від 24.10.2017 " Про додаткові канікули в навчальному закладі") 

Просимо батьків забезпечити дотримання  правил  безпеки життєдіяльності дітей!

Державна служба
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Архів записів